Drugo ekipno prvenstvo e-dama.net

Pozivamo sve zainteresirane igrače na sudjelovanje na
Drugom ekipnom prvenstvu e-dama.net - 2013

Nadam se da ste već primili poziv. Pojedinosti o ovom turniru su dostupne na gornjoj adresi. Želio bih vas samo obavijestiti o već registrirani timovima i pozivamo vas da nam se pridružite na ovom natjecanju. Ako ste zainteresirani za sudjelovanje, molimo navedite to u nastavku, ili mi pošaljite e-mail - goran.igaly@e-dama.net.
Ovu stranicu možete i vi uređivati - samo pritisnite "Edit" na vrhu stranice, i "Save page" kada ste završili.

Turnir će početi u 29. listopada 2013. u 12:00 (podne). Rok za prijavu momčadi na turnir je 28. studenoga 2013. u 12:00 (podne).

Želimo Vam puno uspjeha na turniru,
Čedomir and Goran Igaly

Timovi prijavljeni na turnir

1) Netherlands 3: 1. Brion Koullen, 2. Leo Rosendaal, 3. Martin Brookman, 4. Jan Terpstra (captain)

2) Netherlands 1: 1. Fred Roedolph, 2. Frits Luteijn, 3. Simon Wiersma, 4. Wim IJzerman (captain)

3) Brazil: 1. Ezequiel Libonati (captain), 2. Nilton César, 3. moises, 4. Willian Belli

4) ASSI Sankt-Petersburg Russia: 1. Nina Shchebenyuk, 2. Tatyana Shchebenyuk (captain), 3. Mikhail Shchebenyuk, 4. Robert Shchebenyuk

5) Hrvatska / Croatia: 1. Zoran Petričević, 2. Zlatko Batinić, 3. Goran Igaly (captain), 4. Nevenko Hladki

6) Netherlands 2 1. Gerrit van der Werff (captain), 2. Auke Spijkstra, 3. Ton Halman, 4. mazzavillani

7) RUSSIA - 2: 1. Valery Zaburnyagin (captain), 2. Vladimir Nechaj, 3. Viktor Mihaylovskiy, 4. Alexsandr Andreev

8) Olimp-Russia: 1. Evgeni Kudriashev, 2. Yra Kelim (captain), 3. Nikolay Morozov, 4. Anatoliy Erastov

9) xxx: 1. ....

Popis igrača pozvanih na prvenstvo

Dolje je popis igrača na e-dama.net koji bi mogli biti, po našem mišljenju, zainteresirani za igranje. Ako ste zainteresirani za igranje na ovom turniru, samo dodajte svoje ime na popis igrača zainteresirani za igranje
(na zadnjem dijelu ove stranice), ili me kontaktirajte putem e-maila (goran.igaly@e-dama.net).

COUNTRIES WITH 4 OR MORE PLAYERS ON E-DAMA.NET

  • Nizozemska:Wim IJzerman, Fred Roedolph, Frits Luteijn, Gerrit van der Werff, Ton Halman, Simon Wiersma, Auke Spijkstra, Brion Koulen, Schelte Betten, John Folkers, Jan Terpstra, mazzavillani, erik eikenaar, Irene Stegeman, Aard Daanen, Leo Rosendaal, Teun Van de Krol, Krijn Toet, John Eekelschot, Jan van Amstel, Danny Staal, Martin Brookman, Ruud van Eeken
  • Rusija:Vladimir Savin, Yra Kelim, Evgeni Kudriashev, Valery Zaburnyagin, Alexsandr Andreev, илья шеронов, Leonid Batuev, Aleksei Shitov, Nikolay Morozov, Vladimir Nechaj, Robert Shchebenyuk, muster, Anatoliy Erastov, Шамил Алиев, Denis Morozov, Mikhail Shchebenyuk, Alexandr Bachtiarov, Tatyana Shchebenyuk, Aleksei Verkhovykh, Viktor Ageev, Nina Shchebenyuk, Aleksey Zolotchenko, Владимир Федоров, Viktor Mihaylovskiy, Azrail
  • Ukrajina:Sergey Martinenko, Vital Shtyrkov, Anatoly Kovalsky, Viktor Otroshchenko, Alexandr Savchenko, Rud, Александр Орехов, Sergey Biryukov, Opanas Protsenko, Денис Барков, Дмитрий Малыш, Yurko Tarasenko, Ivan Timoshchuk, Oleg Petrenko
  • Hrvatska:Zlatko Batinić, Zoran Petričević, Goran Igaly, Mirko Babić, Zeljko Ljubesic, Nevenko Hladki, Davor Rotter, Čedomir Igaly, Igor Stipetić
  • Brazil:Nilton César, Ezequiel Libonati, moises, junior, Santoro, Mendes, costa, angelo ramos de jesus, Airton Stywee, Willian Belli
  • Francuska:Laurent Delattre, stephane, francis cayron, Albert Labis, Cédric Amand, Machtelinck, Jean
  • Slovenija:Bart Stegeman, Sergij Wojčicky, Dario Berginc, Bernard Kašca, Mitja Komac
  • Latvija:Andris Rozentals, Janis Pizans, Modris Jirgensons, Māris Dūrējs
  • SAD:Jake Kacher, Flowers Ragoonanan, John Rivenburg, Margad TL

COUNTRIES WITH 3 PLAYERS ON E-DAMA.NET

  • Bjelarus:Виталий Ворушило, Тимофеев Станислав, Станислав Никульский
  • Litva:Justas Kaubrys, Edgaras Navikauskas, Mantas Janavicius
  • Kanada:Lev Glumov, Allan Samuel, Decky Ramone
  • Velika Britanija:John Doodle, fonseca, Richard Wentford

COUNTRIES WITH 2 PLAYERS ON E-DAMA.NET

  • Švicarska:Hans Vermin, joachim gaisser
  • Trinidad i Tobago:Haffiz Mohammed, sebastian
  • Srbija:Dragan Vesić, Veljko Ćirović
  • Španjolska:richard, Jose Antonio
  • Italija:Angelo Piantadosi, Antonio Barra
  • Izrael:Alex Mekler, Andy Feuerstein
  • Surinam:Randell Linger, arwien bhagwandas
  • Francuska Gvajana:Dahl Melvin, Amoni Afonsoewa

OSTALE DRŽAVE / OTHER COUNTRIES

Make Mamadou Traore (Côte d'Ivoire), Masato Kawachi (Japan), Bektash Guldeste (Turska), neverball (Grčka), Махмуд Атаев (Uzbekistan), Jo Salcedo (Filipini), Tomek Motyka (Poljska), Nshan Alaverdyan (Armenija), Niha Rathnayake (Šri Lanka), Mioara (Rumunjska), Marek Bamberg (Estonija), murali ramamurthy (Nigerija)

Igrači zainteresirani za igranje

1. Bektaş Güldeste (Türkiye / Turkey)
2. Махмуд Атаев (Uzbekistan / O‘zbekiston Respublikasi / Ўзбекистон Республикаси)
3. Dahl Melvin (Francuska Gvajana / Guyane française / French Guiana)
4. Dragan Vesić (Srbija / Serbia)
5. Amoni Afonsoewa (Francuska Gvajana / Guyane française / French Guiana)
6. Leonid Batuev (Rusija / Russia)
7. Make Mamadou Traore (Obala Slonovače / Côte d'Ivoire)
8. Haffiz Mohammed (Trinidad i Tobago / Trinidad and Tobago)

This entry was posted in Ekipni turniri by Goran Igaly. Bookmark the permalink.

About Goran Igaly

I was born in 1963 and learn to play draughts in 1980. Played actively for about 10 years. Start to play again correspondence games around 2006. Help brother Čedomir to maintain E-Dama since about 2010. Now I am the main contact person for E-Dama but the its real creator is my brother Čedomir who literarly wrote every line of code which drive e-dama.net website.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *