educated

Шашки в Україні

Кубок Світу та Чемпіонат Світу з шашок-100

Шашки в Україні

Відповідно до календаря FMJD з 02.07 по 09.07 заплановано проведення Кубка світу  з шашок-100 і Чемпіонату світу з блискавичної гри з шашок-100 10.07.

Зверніть увагу на те, що заявки на участь у цьому турнірі необхідно подати за електронною адресою - sosb@ukr.net  до 27 травня 2022 року.

Sat, 21 May 2022 15:48:49 GMTМолодіжний чемпіонат Європи з шашок-100 (класична, швидка, блискавична гра)

Шашки в Україні

Відповідно до календаря FMJD з 01.08 по 09.08 заплановано проведення молодіжного чемпіонату Європи з шашок-100 (класична, швидка, блискавична гра) (Туреччина)

З регламентом змагань можна ознайомитись тут

Зверніть увагу на те, що заявки на участь у цьому турнірі необхідно подати до тренерської ради за електронною адресою nastya.glushko.2000@gmail.com до 20 травня 2022 року.

У заявці, окрім прізвища українською мовою та як у закордонному паспорті, вказати категорію, в якій буде брати участь спортсмен. Крім того необхідно вказати дані батьків або представників (прізвище та ім’я українською й англійською, дата народження), які будуть брати на себе відповідальність за неповнолітніх під час поїздки.

Згідно рішення Президії НФШУ від 30 липня 2021 року заявки приймаються тільки від обласних осередків.

Mon, 09 May 2022 17:59:56 GMTПеремога жіночої збірної України в Командному чемпіонаті світу з шашок (8 травня 2022, Туреччина)

Шашки в Україні

Перемога жіночої збірної України в Командному чемпіонаті світу з шашок серед національних збірних (8 травня 2022, м. Анталія, Туреччина).

Промова президента ФМЖД Яцека Павлицького на церемонії нагородження. Гімн України на честь переможців.

Mon, 09 May 2022 04:55:17 GMTВідкритий лист українських шашкістів!

Шашки в Україні

Виконавчим комітетам FMJD, EDC, IDF та шашковій громадськості.

Вже місяць триває військова агресія Росії проти України, Білорусь виступає на боці країни-агресора та надала свою територію для вторгнення військ загарбників в Україну, з її території відбувається запуск ракет та бомбардування мирних українських міст.

Не досягнувши значних успіхів на полі бою, російська армія продовжує бомбардувати українські міста. Гинуть ні в чому не винні мирні жителі, діти, жінки. У Харкові понад 1000 домів зазнали руйнувань, у Маріуполі практично не залишилося живого місця. Від варварських дій оккупантів страждають також: Київ, Чернігів, Суми, Миколаїв та багато інших міст, Херсон та Мелітополь оккуповані та відчувають усі тяготи такого режиму. Сотні тисяч (!) людей не мають доступу до продуктів харчування, ліків, тепла, води та перебувають у ситуації гуманітарної катастрофи. Мільйони (!) українських громадян були змушені залишити свої будинки. Російська авіація та артилерія руйнують школи, лікарні, пологові будинки, театри, церкви, житлові будинки та інфраструктуру ще місяць тому мирних міст України.

На фоні всього цього жаху шашки залишаються видом спорту, де представники країн-агресорів Росії та Білорусі можуть легко поміняти прапор країни на нейтральний – FMJD, EDC, IDF – і виступати у міжнародних турнірах так, ніби нічого не відбувається.

Росія, Білорусь мають бути повністю ізольовані від цивілізованого світу, включаючи спорт та шашки зокрема. За злочини режимів цих країн змушені платити й ті, хто проти війни. За допомогою таких жорстких заборон є шанс обвалити диктаторські режими цих країн та зупинити жахливу війну.

Українські шашкісти підтримують рішення FMJD, EDC, IDF прийняті раніше, проте вважає їх недостатніми, відповідно до рекомендацій МОК ми закликаємо вжити додаткових заходів:

Sat, 26 Mar 2022 06:34:42 GMT
Слушай свое сердце!

Шашки в Україні
Wed, 02 Mar 2022 14:52:46 GMTВсі змагання з шашок в Україні скасовано

Шашки в Україні

В Україні скасовані усі спортивні змагання, включаючи турніри з шашок. Відповідне рішення вступило в дію автоматично із введенням воєнного стану через повномасштабне вторгнення Росії в Україну.

Sun, 27 Feb 2022 07:55:46 GMT⚪️⚫️Шашкова Планета.Огляд шашкових подій в Україні і світі

Шашки в Україні

⚪️⚫️Шашкова Планета. Огляд шашкових подій в Україні і світі.

https://youtu.be/LVEgLFD6IAE

Sun, 20 Feb 2022 09:06:20 GMTКубок України з шашок-100

Шашки в Україні Fri, 18 Feb 2022 13:42:30 GMTАНОНС! Круглий стіл НФШУ для розвитку шашок в Україні!

Шашки в Україні

АНОНС! Круглий стіл НФШУ для розвитку шашок в Україні!

26 лютого 2022 року о 17:00 за Києвом відбудеться онлайн-конференція з питань розвитку шашок в Україні. Захід організований керівництвом Націоналшьної Федерації шашок України та активістами шашкового спорту.

Керівництво НФШУ має намір розпочати новий етап розвитку шашок в Україні, головними критеріями якого будуть чесність, прозорість та співпраця. НФШУ закликає всіх бажаючих і готових дотримуватися цих принципів приєднатися та зайняти своє місце в об'єднаній команді.

Президент НФШУ Анатолій Васильович Яценко проведе чесний та відкритий діалог із учасниками шашкової спільноти України. Під час конференції кожен зможе поставити будь-яке запитання Президенту НФШУ та висловити свою думку щодо актуальних проблем розвитку шашок в Україні.

Перша онлайн-конференція «Круглий стіл НФШУ» пройде 26 лютого о 17:00 на платформі Zoom. Відеотрансляція буде проводитись у режимі онлайн на YouTube-каналі Alldraughts.

Для входження до списку учасників конференції, планування тем для обговорення та інших технічних питань необхідно заздалегідь зв'язатися з координатором конференції Юрієм Анікєєвим (Telegram: @Yuriy_A1. E-mail: yuriy_a1@ukr.net).

Wed, 16 Feb 2022 10:02:11 GMTчемпіонат України з шашок-64 серед юніорів і юнаків

Шашки в Україні Thu, 03 Feb 2022 19:40:21 GMT