Міжнародні заходи з чекерсу

Шановні спортмени та тренери!

Згідно з календарним планом Всесвітньої федерації чекерсу на 2020 рік заплановано наступні заходи:

травень, Італія - Етап кубку світу;

13-16 липня, Відор (Техас), США - чемпіонат світу серед жінок та юніорів, кваліфікаційні змагання серед чоловіків;

31 серпня - 03 вересня, Тулса (Оклахома), США - Етап кубку світу;

жовтень, Прага, Чехія - Етап кубку світу;

жовтень, Ірландія - Етап кубку світу.

Просимо всіх, хто планує взяти участь у заходах, надіслати до 15 березня 2020 року свої заявки на е-мейл chyzhevska@i.ua.

Заявка має містити інформацію: назва турніру, ПІБ повністю українською, Прізвище та Ім'я латиницею відповідно до діючого закордонного паспорта, дата народження, серія та номер закордонного паспорта, контактний телефон та мейл.

Mon, 10 Feb 2020 14:30:48 GMT

Чемпіонат України з шашок-100 серед молоді та юнаків

З 30 січня по 6 лютого 2020 року в м. Івано-Франківськ проходить Чемпіонат України з шашок-100 серед молоді та юнаків (класична, швидка, блискавична гра)

Таблиця молодь юнаки (класична гра)

Таблиця молодь дівчата (класична гра)

Таблиця кадети юнаки (класична гра)

Таблиця кадети дівчата (класична гра)

Таблиця юні надії юнаки (класична гра)

Таблиця юні надії дівчата (класична гра)

Таблиця молодь юнаки (блискавична гра)

Таблиця молодь дівчата (блискавична гра)

Таблиця кадети юнаки (блискавична гра)

Таблиця кадети дівчата (блискавична гра)

Таблиця юні надії юнаки (блискавична гра)

Таблиця юні надії дівчата (блискавична гра)

Таблиця командний залік (блискавична гра)

Tue, 04 Feb 2020 05:25:41 GMT

"Диво-шашки у сніжних Карпатах"

З 10 по 14 січня 2020 року в м. Турка, Львівська область проходить дитячий турнір з шашок-64 "Диво-шашки у сніжних Карпатах"

Командний турнір

Sat, 11 Jan 2020 17:50:37 GMT

Етап Кубку світу з шашок-100

7-14 березня 2020 року в м. Анталія (Туреччина) відбудеться – етап Кубку світу з шашок-100.

Заявки до тренерської ради необхідно подати до 15 січня 2020 року
iv_art89@i.ua Іванов Артем Анатолійович.

2. Ведерко Людмила (Волинська область),
3. Анісімова Зоряна (Львівська область), яка в матчі за 3 місце перемогла Гуслєву Людмилу (Донецька область)

У командному заліку:
1. Львівська область (Ганяк Ігор, Анісімова Зоряна),
2. Волинська область (Шаповал Микола, Ведерко Людмила),
3. Рівненська область (Іткін Леонід, Никитюк Галина).

Вітаємо!

Wed, 20 Nov 2019 15:40:05 GMT

Всеукраїнскі ігри ветеранів, шашки-64 - результати швидкої гри:

Чоловіки:
1. Верещака Юрій (Полтавська область),
2. Іткін Леонід (Рівненська область),
3. Науменко Іван (Черкаська область), який за результатом особистої зустрічі переміг Горобця Віктора (Харківська область)

Жінки:
3. Анісімова Зоряна (Львівська область)

1. Полтавська область (Верещака Юрій, Подробаха Антоніна),
2. місто Київ (Рудь Ігор, Рейніш Ольга),
3. Волинська область (Шаповал Микола, Ведерко Людмила)

Вітаємо всіх переможців та призерів!

Tue, 19 Nov 2019 21:18:13 GMT

Всеукраїнскі ігри ветеранів спорту пам'яті М. М. Баки з шашок розпочато програмою з блискавичної гри з шашок-64. Турнір зібрав рекордну за багато років кількість спортсменів: 23 чоловіків та 13 жінок з 15 регіонів (Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Закарпатська, Київська, Львівська, Полтавська, Рівненська, Сумська, Харківська, Черкаська, Хмельницька області та місто Київ).

2. місто Київ (Жигалін Олександр, Рейніш Ольга),
3. Харківська область (Горобець Віктор).

На змагання з швидкої гри чекаємо ще на Луганську область, яка надіслала попередню заявку та запрошуємо всіх долучатись. У програмі змагань ще швидка та класична гра з шашок-64 та класична, швидка та блискавична гра з шашок-100. Всі програми проводяться в особистому та командному заліках, а за сумою всіх заліків буде визначено переможців та призерів Всеукраїнских ігор ветеранів спорту пам'яті М. М. Баки з шашок.

Mon, 18 Nov 2019 21:57:54 GMT

Шановні ветерани!

З 18 по 27 листопада в м. Біла Церква відбудуться змагання з шашок у програмі Всеукраїнських ігор ветеранів спорту пам'яті М. М. Баки. До змагань допускаються чоловіки та жінки 1969 року народження та старші, заплановано особисті та командні заліки з класичної, швидкої та блискавичної гри з шашок-64 та шашок-100. Подробиці у регламенті змагань за посиланням: РЕГЛАМЕНТ .

Звертаємо вашу увагу на необхідність попередніх заявок, заявки надсилаються на мейл chyzhevska@i.ua.

Для довідок по проживанню звертатись: 097-342-61-31 Корнієнко Володимир Васильович.

Mon, 04 Nov 2019 16:46:36 GMT

молодіжний чемпіонат світу з шашок-100

В м. Ізмір (Туреччина) з 27 жовтня по 3 листопада проходив молодіжний чемпіонат світу з шашок-100. Українські шашкісти вибороли дві срібних медалі:

Олександр Шнейдер (Дніпропетровська область, Камянське) - юніори, блискавична гра.

Катерина Мусієнко (Харків) - юні надії, класична гра.